Hlídání pejsků

Plánujete dovolenou a nevíte co s pejskem? Jste vytížení a nemáte na něj dostatek času? Potřebujete ho pohlídat i na jeden den?
Jsme z Velešovic u Brna a postaráme se o vašeho mazlíčka.

Už jako malá jsem přinášela rodičům vše, co jsem našla venku jen tak toulat. Rodina z toho nikdy nebyla nadšená, zvláště když jsem přišla pokousaná. Každý kousanec jsem brala jako lekci a svoji chybu. Psi, na rozdíl od lidí, komunikují jasně a zřetelně, nelžou a nepředstírají. A pro tu jejich upřímnost, čistou a nezištnou lásku jsem se rozhodla jim pomáhat.

– Lucie Nollová (majitelka Salonu Vendulka)

Proč svěřit pejska do naší péče?

Zkušenosti s pejsky máme z našeho sesterského projektu Tlapky na cestě, kde pomáháme psům bez rozdílu plemene, od nezodpovědných majitelů, týraným a opuštěným psům i těm z množíren. Pomáháme hledat nové domovy těm, kterých se majitelé musí vzdát. Snažíme se lidem vysvětlit problematiku množíren psů, nekontrolovaného chovu psů bez PP a popularizovat adopce.

Rodinný dům

Pejsek se pohybuje v rámci vyčleněných místností.

Kotcům nefandíme

Nezavíráme pejsky do kotců. Dostatek volného pohybu.

3 ošetřovatelé

Váš mazlíček bude pod dohledem profíků.

Individuální přístup

Pejsek prožije den plný aktivit a pozná nové psí přátele.

Zábava

Máme připravené pelíšky, hračky a misky s čistou vodou.

Zázemí

Vytápěné prostory. Dohled ošetřovatelů 24/7.

Čeká vás hospitalizace, jste hendikepovaní, nevlastníte auto anebo jen zrovna nemáte potřebný čas? Žádný strach, přijedeme si pro vašeho pejska až ke dvěřím.

Jak probíhá ubytování?

Pojďme se seznámit a spřátelit:

Společně se domluvíme na podrobnostech ohledně ubytování (délka ubytování, místo bydliště, ceně). Povíte nám o vašem pejskovi (typ rasy, co má nejraději za jídlo, oblíbené hračky a návaky…) a celkově se spřátelíme.

Nyní si už tykáme a dáváme si sraz před naším domem. S sebou si nezapomeňte vzít:

  • Očkovací průkaz s platným očkováním
  • Případné léky, které užívá (s přesným návodem k podávání)
  • Oblíbenou hračku (pejsek nebude smutný a bude mít radost)
  • Pelíšek, se kterým má pocit domova (nepovinné)
  • Krmivo s rozpisem dávkování, na které je zvyklý (pro jeho větší pohodu)
  • Obojek, vodítko, náhubek (ať s námi může prozkoumat naše okolí)
  • A samozřejmě vašeho pejska

Jak vypadá běžný den Vašeho pejska u nás?

Po probuzení dáme vašemu mazlíčkovi krmení a vypustíme jej na ranní vyčůrání. Následují dopolední aktivity (běh, základní výcvik) anebo si s pejskem hrajeme.

Celé odpoledne pak většinou strávíme na naší zahradě nebo do programu zařazujeme pravidelné procházky v našem nejbližším okolí.

Během dne dbáme na přísun čerstvé vody a misku pravidelně doplňujeme. Po celý den ho zahrnujeme naší bezmeznou láskou. Večer pak pro vašeho pejska opět obstaráme krmení.

Pejska nezavíráme do kotců, pohybuje se v rámci vyčleněných místností.

Pro větší komfort se můžeme domluvit na koupání, stříhání a celkové péči.

Naopak pejskům po operaci nebo po vážné nemoci nabízíme rekonvalescenci a rehabilitaci podle potřeby. Využíváme při tom své zdravotnické vzdělání a spoustu zkušeností.

Na vše navíc dohlíží skvělý a laskavý MVDr. Slavomír Hladík.

Nadešel den, kdy se opět shledáváte se svým pejskem. Pejska necháme v klidu se rozloučit s ostatními pejsky a připravíme ho na předání.

Pokud nevlastníte auto anebo jste po hospitalizaci, rádi vám vašeho mazlíčka dovezeme k vám domů.

0

hlídaných pejsků

0

referencí na fb

0

let zkušeností

0

ošetřovatelé

Kolik mě to bude stát?

Cena za hlídání je 200-250 Kč za den v závislosti na velikosti a náročnosti pejska. Záloha ve výši 50% dohodnuté ceny je splatná nejpozději při nástupu psa k pobytu (hotově). Také je možné pobyt platit přímo na účet: 123456789/0100. Do zprávy pro příjemce napište jméno vašeho psa a termín jeho pobytu u nás. Záloha musí být připsána na účet nejpozději v den nástupu pejska.

 

od 200 Kč / den

Přijďte se za námi do Velešovic nezávazně podívat. Prohlédněte si zahradu, okolí a vnitřní prostory. Nechte pejska seznámit se s prostředím. Domluvme se na setkání +420 725 974 247